top of page
pexels-lenka-z-2674239.jpg
pexels-teona-swift-6913738.jpg
טיפול בחרדות

העידן המודרני הכניס מתחים רבים אל חיינו. אנו עסוקים מאי פעם ומוצפים בדאגות ובהסחות דעת. בין עומס העבודה והשקיעה ברשתות החברתיות, רבים מאיתנו מוצאים את עצמם לעתים קרובות מתמודדים עם לחץ ועומס רגשי רב. לכן, העובדה ששיעור החרדה בקרב האוכלוסייה המערבית הוא גבוה לא אמורה להפתיע אותנו. חומרת החרדה יכולה לנוע מאי שקט מכרסם שמלווה אותנו בכל תחומי החיים ועד לעומס רגשי בלתי נסבל שאינו מאפשר לנהל חיים תקינים. החדשות הטובות הן שלא מדובר בגזירה משמיים. פניה לגורם מאבחן ומטפל בזמן תאפשר לך להעריך את חומרת המצב וללמוד על כלל האפשרויות העומדות לרשותך כדי לנהל ביעילות את החרדה שלך. כמו הפרעות נפשיות אחרות, המהלך עשוי להיות כשל כדור שלג ועל כן ככל שנייעד עבור החרדה טיפול בשלב מוקדם יותר, כך נוכל למזער את הנזקים. פניה לפסיכיאטר מומלץ לחרדות היא השלב הראשון בדרך אל שיפור איכות חייך. ד"ר אביתר שגב הוא יועץ פסיכיאטרי פרטי, ומומלץ.

מהם אפיקי הטיפול של פסיכיאטר מומלץ לחרדות

הטיפול בחרדה נעשה לרוב בשני מישורים בו זמנית:

  • טיפול תרופתי – כיום יותר מאי פעם, הטיפולים התרופתיים הם ממוקדים, יעילים ועם יחסית מעט תופעות לוואי. כדורים נגד חרדה ממשפחת ה-SSRI הם הקו התרופתי הראשון כיום לטיפול בחלק גדול מסוגי החרדות והם לעתים קרובות מאפשרים שיפור משמעותי באיכות החיים תוך זמן קצר. במקרים בחומרה קלה יחסית נוכל לשקול טיפול עם תרופות על בסיס צמחי, שעבור חלקן נדרש מרשם. 

  • טיפול שיחתי – לימוד של טכניקות הרפיה והתנהלות רגשית ומחשבתית מרגיעה, הם כלים שיישארו איתנו לאורך זמן. יש מקרים בהם ניתן לטפל בשיחות בלבד.

לכן, במהלך החיפוש אחר פסיכיאטר מומלץ לחרדות, חשוב שנוודא שהפסיכיאטר נוקט בגישה טיפולית שאנו מתחברים אליה ושתסייע לנו לנהל חרדה ביעילות.

כיצד אוכל לנהל את החרדה בשגרה היומית שלי?

לעתים קרובות, התקפי חרדה יכולים לתפוס אותנו ברגע הכי פחות מתאים. קשה לדעת מתי ניאלץ להתמודד עם טריגרים שונים. לפעמים, גם צליל פתאומי או מחוות גוף שתעלה אסוציאציה שלילית עלולה להכניס אותנו לסחרור שיהיה קשה לצאת ממנו. אלו כמה מהתסמינים שעשויים להופיע בעת התקף חרדה:

  • האצת הדופק

  • תחושת קוצר נשימה ולחץ בחזה

  • סחרחורות וחולשה

  • רעידות וצמרמורות

  • הזעה מוגברת

  • קשיי עיכול וכאבי בטן

במהלך הטיפול, יסייע לך הפסיכיאטר לאמץ דרכים יעילות להתמודד עם הטריגרים ולעבור את התקף החרדה באופן מיטיב. סובל מחרדה? ד"ר אביתר שגב הוא היועץ הפסיכיאטרי הפרטי, עבורך.

 

פסיכיאטר מומלץ לחרדות

פסיכיאטרים מומלצים לחרדות – פנייה לייעוץ מקצועי היא השלב הראשון בדרך אל שיפור איכות חייך. ד"ר אביתר שגב הינו יועץ פסיכיאטרי פרטי שישמח לקבל אתכם לייעוץ ואבחון, ויבנה עבורכם את התוכנית המתאימה לטיפול בחרדות. לפרטים נוספים, צרו קשר.

פסיכיאטר מומלץ לחרדות בעל ניסיון

במובנים רבים, אנו חיים כיום בנסיבות מעוררות חרדה. חששות מפני המצב הבטחוני, דאגות כלכליות וכפי שהראתה לנו התקופה האחרונה – אי ודאות בנוגע לבריאותנו. חרדה נחשבת כיום להפרעה הנפשית הנפוצה ביותר ורבים מנהלים את שגרת יומם במצוקה רבה. לעתים קרובות, הבושה והסטיגמה עשויות למנוע מאיתנו לחפש אחר הטיפול שיכול לסייע לנו לצלוח את המשבר. גם אם החלטנו לעשות מעשה ולחפש אחר פסיכיאטרים מומלצים באזור מגורינו, לא תמיד יש לנו את הכלים לבחור בפסיכיאטר המתמחה בחרדות שיוכל לספק לנו את המענה המדויק ביותר.

לאורך השנים, טיפל ד"ר אביתר שגב במטופלים רבים המתמודדים עם חרדה וסייע להם לפתח אסטרטגיות יעילות לניהול המצב ששיפרו את איכות חייהם. בתהליך קשוב ורגיש, בו כבוד האדם והאמון ההדדי עומדים בראש סדר העדיפויות, יסייע לך ד"ר שגב לסלול דרך חדשה ומיטיבה יותר להמשיך בה את חייך.

תוכנית טיפול מגוונת ורב תחומית

טיפול תרופתי יכול לספק מענה חשוב למתמודדים עם חרדות. כאשר המענה התרופתי מותאם במדויק לצרכים ומנוהל במעקב ראוי, איכות החיים יכולה להשתפר באופן דרמטי. הידע רחב ההיקף של ד"ר אביתר שגב בטכניקות טיפול בחרדה מאפשר לו להתאים עבורך, לצד טיפול תרופתי מיטבי, גם כלים נוספים שאינם תרופתיים אשר יאפשרו לך לנהל את החרדה ביעילות.

שילוב של טיפול תרופתי מדויק ומפגשים בהם נפתח דרכי התמודדות, יאפשר לך לחוות הקלה ניכרת בתסמינים שלך וללמוד כיצד לשלוט בהם ביעילות שאולי לא חווית בעבר. אם חיפשת אחר פתרון ראוי למצב, מטפל מנוסה ומקצועי יוכל להציע לך טיפול רחב היקף, ממצה ורב תחומי שיותאם במדויק לאורח החיים ולצרכים האישיים שלך.

ניסיון רב בתחום החרדה

כדי למצות את המיטב מהטיפול, לא די לבחור בפסיכיאטרים מומלצים. תחום ההתמחות של הפסיכיאטר הוא קריטי כדי לקבל את המענה המתאים. ההיכרות המעמיקה של ד"ר שגב עם חרדות ואופן ניהולן מאפשרת לו לסייע למטופלים מדי יום ביומו להבין את מצבם לעומק ולעבור תהליך מעצים בו ילמדו כיצד להתמודד עמו על הצד הטוב ביותר.

זוהי הזמנה להשתחרר מהבושה, הפחד וההימנעות ולהיכנס אל עולם של הכרה עצמית, מודעות ותחושת מסוגלות שיפתחו דלת אל תקווה מחודשת בחיים. כדי לקבל מענה לכל שאלה ולתיאום פגישת ייעוץ, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר.  

bottom of page