top of page

Acerca de

פסיכיאטר פרטי מומלץ.jpg

נגישות מלאה לאנשים עם מוגבלויות

accessibilty.png

דרך הנפת הדגל 9 נס ציונה, קמפוס יובלים פארק המדע בניין D קומה 5

Taking Notes

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה על פנייתך למְמַלְּלָא - ד"ר אביתר שגב

ניצור עמך קשר בהקדם

7.jpg

פסיכיאטר פרטי דחוף

אנו או הקרובים לנו עלולים לחוות בחיים שלנו לא מעט מקרים חריפים, שבחלקם הגדול לא תהיה לנו כלל שליטה עליהם. מקרים אלו עשויים להוות חלק ממורכבות נפשית או התנהגות טורדנית, שיכולה להקצין ובמיעוט מהמקרים אף לאיים על שלומם של המטופל או בני המשפחה. במקרים כאלו יש להגיע להערכה פסיכיאטרית דחופה. 
לא כל מקרה מתאים להערכה ראשונית של פסיכיאטר פרטי במסגרת של מרפאה. לעתים יידרשו בדיקות רפואיות שונות, ובמצבים מסוימים יומלץ עוד טרם הפגישה בקליניקה לפנות לחדר מיון לשם שלילת סיבה רפואית לתסמינים הנפשיים. כן יודגש כי במקרה חירום עם מסוכנות מיידית יש לפנות לבית החולים הקרוב או להתקשר 101. 
במרבית המקרים בהם לא נשקפת מסוכנות מיידית, ניתן לפנות אל פסיכיאטר פרטי דחוף, על מנת לקבל מענה רפואי ומקצועי בצורה מיידית, לבצע אבחון מדויק יותר של המקרה ולהרגיע את המטופל ואת סביבתו. במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל פסיכיאטר אשר ידע להעניק טיפול שקול, אחראי ומותאם למטופל כמו ד"ר אביתר שגב מומחה לפסיכיאטריה.

מתי נדע כי הגיע הזמן – פסיכיאטר פרטי דחוף

סימפטומים מסוימים עלולים להופיע מבלי שתינתן להם תשומת הלב המתאימה. החל מדיכאון מתון, עובר בחרדות אשר מקשות על המשך התנהגות תקין, וכלה בשיבוש מוחלט של אורח החיים. לעתים יחלוף זמן לא מועט עד שנדע כי זה הזמן לגשת אל פסיכיאטר פרטי דחוף.
בכדי לפתור בעיות כה ניכרות חשוב לעשות זאת בצורה מקצועית, ולקבל הערכה מקיפה על מצבו של המטופל עם דרכי טיפול המביאות בחשבון את כלל ההיבטים. 

טיפול פסיכיאטרי דחוף - הבחירה הפרטית

בדיקת פסיכיאטר פרטי דחוף במקרים המתאימים תהיה משמעותית, שכן לא רק שנוכל להתאים טיפול רפואי ומתקדם למטופל אלא גם ככל הנראה נחסוך זמן ואי נעימות בהמתנה לשירות במסגרות אחרות. 
כיום נוכל לפנות אל מגוון רחב של פסיכיאטרים פרטיים. אנו מציעים לכם לפנות לאחד המומלצים בתחום, ד"ר אביתר שגב מומחה בפסיכיאטריה, בעל ניסיון במגזר הציבורי והפרטי עם יחסי אנוש נפלאים, המקבל מטופלים בקליניקה נעימה בפארק המדע של רחובות – נס ציונה. 

פסיכיאטר דחוף

אנו עלולים להיתקל במגוון מקרים קיצוניים בחיים שלנו, כאשר חלק לא קטן מהם ידרשו לא פעם התערבות גם של אנשי מקצוע כדוגמת מפגש פסיכיאטר דחוף. פנייה שכזו תיעשה לעיתים תחת מקרים אשר עלולים להוות תחילה מטרד שולי, אך בהמשך חלקם עשויים להגיע למצב בו נשקפת סכנה לאדם או לסביבתו. בשל ההתנהגות הלא מובנת ולעתים אף הסכנות הטמונות בה, חשוב לדעת כיצד לבחור את הפסיכיאטר ממנו נוכל לקבל שירות. מומלץ במצבים מעין אלו לשקול פנייה אל ד"ר אביתר שגב מומחה בפסיכיאטריה, בעל ניסיון קליני וניהולי במערכת הציבורית והפרטית.  
חשוב לדעת כי לא כל מקרה מתאים להערכה ראשונית במסגרת של מרפאה פרטית. לעתים, יידרשו בדיקות רפואיות שונות, ובמצבים מסוימים יומלץ עוד טרם הפגישה בקליניקה לפנות לחדר מיון לשם שלילת סיבה רפואית לתסמינים הנפשיים. במקרה חירום עם מסוכנות יש לפנות לבית החולים הקרוב או להתקשר 101.

סימנים למצב בו יש לערב פסיכיאטר דחוף

יש תסמינים אשר בהופיעם מומלץ לפנות אל פסיכיאטר דחוף. לדוגמה, אדם המתנהל באימפולסיביות ומפסיד ממון ונכסים רבים בזמן קצר, מטופל שמתחיל לדבר "לא לעניין", שינוי חד במצב הרוח ובהבנת המציאות, שינויים חדים בשינה ובדיבור – תסמינים מעין אלו עשויים להצביע על מצב נפשי אקוטי, ובהחלט דורשים התערבות מיידית של איש מקצוע. 
לא תמיד הצורך בהערכת פסיכיאטר יהיה ברור. לדוגמה, ישנן תקופות אבל אשר במהלכן קשה להבחין אם אדם שוקע במצב דיכאוני חמור. במקרים אלו נדרשת הערכה זהירה, בה ייבחנו שיבוש חיי השגרה, הזנחה ועד לחוסר רצון להמשיך את החיים. 

היבטים בבחירת איש טיפול

כאשר נפנה לבדיקה של פסיכיאטר דחוף, חשוב חרף המצב הרגיש בו אנו נמצאים לוודא כי איש הטיפול אליו פנינו מחזיק ברישיון בעל תוקף ובתעודת מומחה בתחום – דברים הניתנים לבדיקה בנקל באתר משרד הבריאות. מעבר לדברים הטכניים, חשוב לחוש אם המטפל יידע להכיל את המצב על כל מורכבותו, החל מיכולת ליצירה כימיה נכונה עם המטופל ומשפחתו ועד להבנה ולבחירת הטיפול המתאים על פי אמות מידה מקצועיות.  
לכן, כדי לקבל את הטיפול המיטבי, מומלץ לפנות אל איש טיפול עם ניסיון והבנה מעמיקים בתחום הפסיכיאטריה – מטפל אשר רכש את הידע במוסדות מובילים, וצבר ניסיון בסקטור הציבורי והפרטי בתפקידי טיפול וניהול. בעת חיפוש פסיכיאטרים מומלצים, מומלץ לבחון פנייה אל ד"ר אביתר שגב, מומחה בפסיכיאטריה.

bottom of page